Newsletters

ניוזלטר איימבטר – רילטק / אביב 2024

לקוחות ושותפים יקרים, לקראת חג החירות הקרב ובא אנו מתמלאים בתקווה וכוחות חדשים להמשיך בעשייה ובפיתוח השירותים והמוצרים שלנו. האחדות והנחישות לנצח חזקים מתמיד, ואנו גאים ומודים לצוות המסור שלנו שהתמודד עם אתגרים לא פשוטים בזמן המלחמה והצליח לתת מענה אדיב ומקצועי. כמו כן, אנו מצדיעים לשאר חברי הצוות ולכל הגיבורים שלקחו חלק פעיל בשירות קרא עוד

ניוזלטר איימבטר – רילטק / יוני 2023

רצינו לשתף אתכם בכמה אירועים וחדשות מרגשות שקרו מתחילת השנה.אנו מעריכים מאוד שבחרתם בנו, מה שמחזק אותנו להמשיך ולעבוד בכל הכוח למענכם כדי להתפתח ולתת פתרונות מעולים במינימום זמן.

מבצע קיץ – ניטור Linux במחירי השקה

לקוחות יקרים, ארגנו לכם הטבת קיץ חמה שלא תרצו לפספס! השיגו לעצמכם מסך איימבטר עם כללללללל שרתי האפליקציה שלכם בפנים 24/7!! לראשונה, קבלו שליטה מלאה על שרתי ה – LINUX בכדי לזהות מקור איטיות, נפילות שירות או אפליקציה, נפח, בקרת זמינות ועוד בעזרת ניתוח מדדים קריטים לתפקוד המערכות ואבטחתן. 🐧 Linux Application | 🐧 Linux קרא עוד

ניוזלטר אפריל 2022

thumb-april

לקוחות ושותפים יקרים, העובדים שלנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח! בחג פסח אנו מציינים את הרגע בו יצא עם ישראל משנים של עבדות לחירות, זו הייתה גם הנקודה בה העם שלנו התחיל שוב לחלום ולהגשים, מבלי לדעת מה צופן העתיד הם צעדו עם המון אומץ ואמונה שהכול יסתדר לטובה, אבותינו היו נאמנים לעצמם ובחרו קרא עוד

ניוזלטר ספטמבר 2021

ryltech-newsletter

אנו מודים לכם על האמון, אנו באמת רואים בכם שותפים לדרך, אתם הדלק שדוחף אותנו קדימה.
אנו רוצים לאחל לכם לקראת חודש תשרי שבא עלינו לטובה, שפע בריאות, הצלחה ופרנסה טובה, לעוד שנים רבות של פעילות משותפת.

רילטק במבצע “שומר החומות”

boosting

לאחר כשנה מאתגרת נוכח התפרצות נגיף הקורונה, ותחילת חזרת הכלכלה והתעשייה הישראלית למסלול של צמיחה, נאלצנו כולנו להתמודד, שוב, עם חוסר ודאות עסקית וביטחונית, נוכח מבצע “שומר החומות”.

ניוזלטר מרץ 2021

aimbetter-apps

שנה חלפה מתחילת משבר הקורונה שהפך את החיים שלנו ודחף אותנו למצוא פתרונות היברידים שיאפשרו לנו עבודה מרחוק, אנחנו עדין לא מסכמים שום דבר, אבל באמת שקצת יותר כיף עכשיו, חזרו המון דברים שהיו חסרים וזה מעודד, בתקווה לימים שייראו יותר ויותר נורמליים, תלוי איך נסתכל על זה.

ניוזלטר ינואר 2021

preview-newsltter-january

ניוזלטר ינואר מגיע לתיבת המייל שלכם אם כמה עדכונים שודאי יעניינו אתכם. 
שינויים רבים מתחוללים בעת הזו, משפחות ללא מסגרות חינוך, בחירות בפעם ה- 4, מבצע החיסונים הארצי ועוד.  לצד כל השינויים, דבר אחד נותר קבוע והוא המסירות שלנו לספק לכם אושר וביטחון, ללוות אתכם, ברגעים השמחים ואלה שפחות, ולעשות הכול בכדי להבטיח שאתם מקבלים את חווית השירות הטובה ביותר.

ניוזלטר אוקטובר 2020

oct-2020

חודש אוקטובר כבר מאחורינו, והוא השאיר אותנו עם התרגשות עצומה. זה היה חודש מורכב, אך לצד הקורונה והאתגרים שהיא מביאה עימה- המשכנו להתקדם במספר פרויקטים גדולים שמטרתם להשתפר עוד יותר. אלה, יאפשרו לנו ובעיקר לכם להנות ולהפיק עוד תועלות מהאפליקציה.